« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray Ümitli

Galatasaray kampının yıldızı Ümit Davala 'gollere devam' sözü verdi. En iyi arkadaşının Perezn olduğunu belirten milli futbolcu, yeni transferleri yere göğe sığdıramadı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın İsviçre kampında yapılan hazırlık maçlarında, attığı gollerle dikkat çeken milli futbolcu Ümit Davala, ''Taraftarlarımız gollerimi izlemeye devam edecek'' dedi.

Ümit Davala, internette kendi sitesinde yaptığı açıklamada, bu sezon takımda farklı bir rol üstlendiğini ifadeederek, ''Okan'ın İnter'e gitmesiyle, O'nun geçen yıl yaptığı görevi, bu sezon ben üstleniyorum. Bu alanda başarılı olacağıma inanıyorum. Geçen sezon oynadığım defansif stile, bu sezon bir de hücuma yönelik futbol eklenince, sanırım Galatasaraylı taraftarlar daha birçok golümüizleme fırsatı bulacaklar'' diye konuştu.  

ÜMİT KARAN'A ÖVGÜ

 Galatasaray'ın, Gençlerbirliği'nden ''hülle'' yoluyla transfer etmek istediği Ümit Karan'a da övgüler yağdıran Ümit Davala, bu futbolcunun İsviçre kampının yıldızları arasında yer aldığını söyledi.

Ümit Karan'ın takımda yeni olmasına rağmen, herkesle saha içinde çok iyi anlaştığını belirten milli futbolcu, ''Ümit, oynadığı futbollagöz doldurdu. Yöneticilerimiz bu futbolcuyla ilgili tüm pürüzleri mutlaka gidermeliler. Galatasaray için büyük kazanç olan Ümit, umarım Şampiyonlar Ligi maçlarında sarı-kırmızılı formayı giyer'' dedi.

 'PEREZ EN YAKIN ARKADAŞIM'

 Ümit Davala, yeni transferler içinde en çok anlaştığı ve en kısa sürede kaynaştığı futbolcunun Marsilya'dan alınan Sebastian Perez olduğunu ifade etti.

Perez'in Türklere çok benzediğini vurgulayan Ümit Davala, ''Perez ile çok iyi dost oldum. O'nu kısaca (Sebo) diye çağırmaya başladık. O da bize çok çabuk alıştı. Futbolunu ise sanırım anlatmaya gerek yok. Oynanan maçlarda ne kadar başarılı olduğunu herkes gördü'' şeklinde konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz