« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray transferde bombayı patlattı! Justin Carter resmen açıklandı

Galatasaray Liv Hospital, Uşak Sportif'in başarılı oyuncusu Justin Carter'ın kulübü ve kendisiyle kesin anlaşma sağladı. Transfer, Uşak Sportif tarafından resmen açıklandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hürriyet'in 4 gün önce duyurduğu transfer gerçekleşti... Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Galatasaray Liv Hospital, Uşak Sportif'in ABD'li oyuncusu Justin Carter'ın kulübü ve kendisiyle kesin anlaşma sağlandı.

Galatasaray transferde bombayı patlattı Justin Carter resmen açıklandı GALATASARAY İÇİN TAKIMINI TERK EDİYOR

Transfer, Uşak Sportif Kulübü'nün resmi sitesinden de açıklanırken, ABD'li basketbolcunun yarın İstanbul'da sağlık kontrolünden geçtikten sonra imzayı atması bekleniyor.

Galatasaray transferde bombayı patlattı Justin Carter resmen açıklandı

Galatasaray Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer ve yönetici Cem Kınay, yeni transfer Carter'ı da yanlarına alarak İstanbul'a doğru yola çıkmadan önce geç saatlerde bu fotoğrafı sosyal medyadan paylaştılar.

Maddi problemler nedeniyle dört oyuncusunu kaybeden Galatasaray Liv Hospital, Duygun Yarsuvat yönetiminin sağladığı mali kaynak sayesinde son 20 gün içinde üçüncü transferini yaptı. İlk olarak NBA ekibi New Orleans Pelicans'tan Patric Young'u renklerine bağlayan sarı kırmızılı takım, dün Sırp Aleks Maric'i bugün de Justin Carter'ı transfer etmiş oldu.

Kısa forvet olarak görev yapan 27 yaşındaki Justin Carter, 1.93 metre boyunda.

UŞAK SPORTİF KULÜBÜ TRANSFERİ BÖYLE AÇIKLADI

Galatasaray transferde bombayı patlattı Justin Carter resmen açıklandı


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler