Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray-Strasbourg maçı öncesi skandal!

Galatasaray Odeabank'ın şampiyon olduğu Eurocup final maçından önce Abdi İpekçi Spor Salonu'nda büyük bir skandalın yaşandığı ortaya çıktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Odeabank-Strasbourg maçında Abdi İpekçi Spor Salonu hıncahınç dolarken finali izlemeye gelen Euroleague Başkanı Jordi Bertomeu final öncesinde zor anlar yaşadı.

Salona gelen Euroleague Başkanı ne Türkiye Basketbol Federasyonu ne de Galatasaray Kulübü’nden karşılayan herhangi bir yetkili olmadı.

Türkiye Basketbol Federasyonu, maç günü saat 15.00’de mesaisini sona erdirirken Galatasaray Yöneticileri de finalin yoğun mesaisi nedeniyle Jordi Bertomeu’yu karşılamadı.

Galatasaray maçının spikeri sosyal medyayı salladıGalatasaray maçının spikeri sosyal medyayı salladı!

Salondaki yerini almaya çalışan Euroleague Başkanı Jordi Bertomeu, ilginç bir durumla karşı karşıya geldi.Galatasaray-Strasbourg maçı öncesi skandalJordi Bertomeu (üstte) güvenlik görevlileri tarafından tanınmadığı gibi Euroleague Başkanı’na salona girişi esnasında kimlik soruldu.

Öte yandan Euroleague yetkilileri, Galatasaray Odeabank-Strasbourg maçında tribünlere kapasitenin fazlasından seyirci alındığı gerekçesiyle rapor tuttu. (basketdergisi.com)


Bunları da Beğenebilirsiniz