« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray Song'a kavuştu

Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü. Çalışmaya ülkesinden dönen Rigobert Song katıldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda, sarı-kırmızılı futbolcular ısınma hareketlerinin ardından 4'lü gruplar halinde topla çalışmalar yaptı.

Antrenmanda Feldkamp, kaleci antrenörü Nezihi Boloğlu ile kaleciler Aykut, Orkun ve Fırat ile özel olarak ilgilendi. Alman çalıştırıcı, idman boyunca kalecilere gerek şut çekerek gerekse yaptıkları hataları göstererek onları çalıştırırken, antrenman futbolcuların kaleye geçen 3 kaleciye penaltı atışlarıyla sona erdi.

Çalışmaya ülkesinden dün dönen Rigobert Song katılırken, bu futbolcu takımdan ayrı koşu yaptı. Neşeli olduğu görülen Kamerunlu futbolcu, arkadaşlarıyla bol bol şakalaştı.

Çalışmaya sağlık kontrollerinden geçen futbolcular ile sakatlıkları bulunan ve tesislerde çalışan Aydın, Uğur ve Carrusca katılmadı.

FUTBOLCULAR SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Galatasaraylı bazı futbolcular bu sabah sağlık kontrolünden geçti. Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde gerçekleştirilen kontrollerde, Hakan, Hasan Kabze, Mehmet Güven, Arda, Orhan, Mehmet Topal, Sabri ve Ferhat çeşitli testlere tabi tutuldu.

Bunları da Beğenebilirsiniz