« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray, Power Plate ile çalışacak

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı oyuncu performans gelişimi için kullandığı özel aletlerden Power Plate'in lansmanı, bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

KADİR ÇETİNÇALI - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME
Galatasaray, futbolcuların performanslarını geliştirmek için Power Plate Türkiye ile bir sponsorluk anlaşması gerçekleştirdi. Sponsorluk anlaşma törenine Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, futbolculardan Emanuel Eboue, Semih Kaya, Emre çolak ve sarı-kırmızılı takımın performans uzmanı Scott Piri katıldı. Oyuncular, Power Plate Türkiye cihazları üzerinde kısa bir tanıtım çalışması gerçekleştirdi.

EBOUE BİZİM AĞABEYİMİZ

Galatasaray'ın genç futbolcuları Semih ve Emre Çolak, yeni getirilen cihazlarla yapmış oldukları çalışmanın karşılığını aldıklarını söyledi. Takımın tecrübeli oyuncularından Eboue'yi ağabeyleri gibi gördüklerini ifade eden genç oyunculara Eboue'den destek geldi. Eboue, "Tabii ki ben onların büyüğüyüm. Onların ağabeyi olarak kendimi kabul ediyorum. Her zaman söylüyorum onlarla uzun süre çalışmak istiyorum. Bu nedenle yüzde yüz çalışmaları gerekiyor" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler