« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray karıştı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Komisyon üyesi Hayri Domaniç ile Oğuz İmregün'ün, ‘‘Bu anlaşmaya karşıyız, imzalamayın’’ uyarılarına rağmen, Başkan Süren'in New York'ta AIG ile anlaşması camiayı karıştırdı. Anlaşmanın iptali için mahkemeye gidileceği iddia ediliyor.

Komisyon üyesi Hayri Domaniç ile Oğuz İmregün'ün, ‘‘Bu anlaşmaya karşıyız, imzalamayın’’ uyarılarına rağmen, Başkan Faruk Süren'in New York'ta AIG ile anlaşması camiayı karıştırdı. Anlaşmanın iptali için mahkemeye gidileceği iddia ediliyor.

GALATASARAY karıştı. Başkan Faruk Süren'in, uyarılara rağmen, AIG Şirketi ile anlaşma imzalaması, Galatasaray Kulübü'nü karıştırdı.

Galatasaray Futbol Takımı'nın, Graz'da Şampiyonlar Ligi mücadelesi verdiği sırada, ‘‘Maçı nasıl olsa kazanırız’’ düşüncesiyle Avusturya'ya gitmeyen ve New York'a uçan Süren'in bu davranışı kulüp çevrelerinde ağır eleştirilere neden oldu.

Komisyon Üyeleri Prof. Dr. Hayri Domaniç ve Prof. Dr. Oğuz İmregün'ün, ‘‘Bu anlaşmaları imzalamayın. Anlaşmanın imzalanmasına karşıyız.’’ görüşlerine karşılık Faruk Süren'in keyfi hareketi, camiayı şok etti.

Bir başka grubun, AIG Şirketi'nin G.Saray'a verdiği rakamdan 5 milyon dolar daha fazla teklif etmesine rağmen, anlaşmanın AIG ile yapılması büyük şaşkınlık yarattı.

Komisyon üyelerinin temsil ettiği grubun, bu sözleşmenin iptali için mahkemeye başvuracağı iddia ediliyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz