« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray İzmir'e gitti

Galatasaray, Turkcell Süper Ligi'nin 3. haftasında yarın Vestel Manisaspor ile yapacağı maç için İzmir'e hareket etti. Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, "Umarım iyi bir sonuçla İstanbul'a döneriz" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Adnan Sezgin, Vestel Manisaspor'la zorlu bir karşılaşma yapacaklarını belirterek, "Türkiye'de oynanan futbola bakıldığında kolay maç olmadığını görüyoruz. Rakibin zorlu olması dışında hava koşullarını da dikkate almak gerekir. Maç sırasında hava sıcaklığı 40 derecelere yaklaşacak. Ama güzel bir maç olacağına inanıyorum ve umarım iyi bir sonuçla İstanbul'a döneriz" dedi.

Sarı-kırmızılı futbolcular Hasana Şaş ile Necati'nin Ankaraspor maçındaki tartışmalarının hatırlatılması üzerine Sezgin "Necati'yle ilgili olay basın tarafından çok büyütüldü. Bu kadar iki yakın arkadaş. Galatasaray'da bugüne kadar böyle sorunlar yaşanmadı, bundan sonra da yaşanmayacaktır" dedi.

Galatasaray kafilesinde yer alan yönetim kurulu üyesi Fatih Gökşen ise, ligdeki üçüncü maçlarına çıkacaklarını hatırlatarak, "Vestel Manisaspor'un gücünün farkındayız. İstanbul'a 3 puanla dönmeyi hedefliyoruz. Tek amacımız ligde ve Avrupa'da aynı performansı sergileyip Türkiye'ye eskisi gibi iyi puanlar getirmek, Türkiye'nin puanını Avrupada yükseltmektir" diye konuştu.

Galatasaray takımı daha sonra THY'nin tarifeli uçağayla İzmir'e hareket etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz