« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray İsviçre'de turnuvaya katılacak

Galatasaray'ın yeni sezon yurt dışı kamp programı açıklandı. Sarı kırmızılılar, 7 Temmuz Cumartesi sabahı İsviçre'ye gidecek.ği bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Cenevre'ye gidecek olan sarı-kırmızılılar, buradan Yverdon'da kamp yapacağı otele geçecek. BSC Young Boys takımının evsahipliğinde gerçekleştirilecek OBI-Cup 2007 Turnuvası'na katılacak Galatasaray, 10 Temmuz Salı günü yerel saatle 18.30'da RSC Anderlecht takımıyla karşılaşacak. Aynı akşam saat 20.45'te ise BSC Young Boys ile Borussia Dortmund oynayacak.

Bu karşılaşmaların mağlupları 12 Temmuz Perşembe günü saat 18.30'da üçüncülük için karşılaşırken, galipleri aynı akşam 20.45'te şampiyonluk maçına çıkacak. Tüm maçlar Bern'de Stade de Suisse'de oynanacak.

Taraftarların, bu maçların biletlerinin fiyatlarını, Galatasaraylı taraftarlara ayrılmış tribünlerin planını ve biletlerin satışa sunulduğu adresleri, BSC Young Boys kulübünün resmi web sitesinden alabileceği bildirildi.

ALMANYA'DA 3 MAÇ

Galatasaray, 13 Temmuz Cuma günü öğleden sonra Zürih'ten, Almanya'nın Düsseldorf şehrine geçecek ve kamp çalışmalarını Duisburg'daki otelinde sürdürecek.

Cim Bom, 15 Temmuz Pazar günü 16.45'te Bonn Sportpark Stadı'nda FC Köln, 18 Temmuz Çarşamba günü saat 20.00'de Düsseldorf Paul Janes Stadı'nda Fortuna Düsseldorf ve 21 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00'de Bochum Rewiepower Stadı'nda VFL Bochum'la hazırlık maçları yapacak.

Bu maçların biletleri ise GS Europa Merkez Ofisi'nde, maçların oynanacağı her üç stadın gişeleriyle birlikte FC Köln, Fortuna Düsseldorf ve VFL Bochum kulüpleri bilet satış merkezlerinde satışa sunulacak.

Galatasaraylı futbolcular, oy kullanarak vatandaşlık görevini yerine getirmek üzere 22 Temmuz Pazar günü sabah erken saatte Düsseldorf'tan İstanbul'a dönecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz