« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray gurbetçi avında

Sarı kırmızılılar, Nürnbergli Mehmet Ekici ve Köln forması giyen Taner Yalçın’ı sezon sonu renklerine bağlamak için nabız yoklamaya başladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
YENİ sezonda yepyeni bir takımla boy gösterecek olan G.Saray’da yönetim şimdiden taaruza geçti. Özellikle orta sahada Mustafa Sarp, Barış ve Aydın gibi oyuncularla yollarını ayırmanın planlarını yapan sarı kırmızılı yönetim, gözden çıkardığı oyuncuların haleflerini Almanya’da buldu.

Yönetimin, Mehmet Ekici ve Taner Yalçın’ı takibe alıp transfer etmek istediği öğrenildi.

Kaliteli gurbetçi futbolcularla kadrosuna yerli takviyesi yapmak isteyen Galatasaray, Bundesliga’da Nürnberg forması giyen Mehmet Ekici ve devre arasında da gündeme gelen Köln’ün yıldızı Taner Yalçın’ın işini sezon sonunda bitirmek için nabız yoklamaya başladı.

Tanman izledi

Nitekim, 21 yaşındaki iki oyuncu Taner ve Mehmet Ekici’yi izlemek için geçtiğimiz hafta Galatasaray Kulübü’nün kurduğu scout ekibinin başında yer alan eski kaptanı Cüneyt Tanman’ın Almanya’da bulunduğu ortaya çıktı. Tanman’ın, iki futbolcu hakkında birçok bilgi topladığı kaydedildi.

Ekici’ye yakın takip

BUNDESLİGA’da Nürnberg forması giyen Mehmet Ekici, Galatasaray’ın takibindeki oyunculardan. Sarı kırmızılılar yeni sezonda genç oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz