« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray, Garenta ile sponsorluk anlaşması imzaladı

Galatasaray Kulübü ile araba kiralama firması Garenta, forma sırt sponsorluğu için 3 yıllık sözleşme imzaladı. Anlaşmanın kulübe getirisi tam 15.2 milyon TL.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Kulübü ile Çelik Motor bünyesinde bulunun araba kiralama markası Garenta arasında forma sırt sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Sarı-kırmızılı futbol takımı, yapılan 3 yıllık anlaşma çerçevesinde Spor Toto Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında Garenta logolu forma giyecek.

Türk Telekom Arena'da düzenlenen törende, Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Demir ile Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak anlaşmaya imza attı.

Galatasaray, Garenta ile sponsorluk anlaşması imzaladı
Galatasaray yöneticisi Tayfun Demir (sağda), Bora Koçak'a forma hediye etti.

ANLAŞMA, SÜPER LİG VE TÜRKİYE KUPASI İÇİN GEÇERLİ
Demir, Garenta ile yaptıkları anlaşmanın kendileri açısından önemli olduğunu belirterek, "Bugünden itibaren 2017-2018 sezonu sonuna kadar Türkiye Kupası ve Süper Lig maçlarında sırtımızda Çelik Motor'un markası olan Garenta logolu formalarla mücadele edeceğiz. Anlaşmanın şartlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda açıklayacağız. Çelik Motor gibi güçlü markalarla gerçekleştireceğimiz tüm iş ortaklıkları, kulübümüzün gerek saha içi gerekse saha dışında büyümesi ve başarılı olmasına yardımcı olacaktır. Bu bağlamda, Çelik Motor yönetimine bir kez daha Galatasaray ailesine hoş geldiniz demek istiyorum" diye konuştu.

Tayfun Demir, anlaşmanın kulübe getirisinin yaklaşık 15 milyon 200 bin lira olacağını açıkladı.

Galatasaray, Garenta ile sponsorluk anlaşması imzaladı FELIPE MELO'NUN MENAJERİNDEN KAFA KARIŞTIRAN AÇIKLAMALAR

SEKTÖRE YENİ GİREN BİR MARKA
Bora Koçak da Garenta'nın sektöre giren yeni bir marka olduğunu vurgulayarak, "Garenta'yı uluslararası bir oyuncu haline getirme stratejimize paralel olarak hem ulusal hem de uluslararası alanda büyük başarılar kazanmış Galatasaray ile birlikte markamızı duyurmak, tanıtmak ve bilinirliğimizi artırmak için bu şekilde bir iş birliğine gittik. Galatasaray yönetimine bu iş birliği için teşekkür ediyorum. Çelik Motor olarak Türk sporuna destek vermeye önümüzdeki dönemlerde de farklı işbirlikleriyle devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Törenin ardından Demir, Koçak'a Galatasaray forması hediye etti.

Galatasaray, Garenta ile sponsorluk anlaşması imzaladı İŞTE BEŞİKTAŞ'IN CENK GÖNEN KARARI
Bunları da Beğenebilirsiniz