« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray eksik çalıştı

Galatasaray yeni sezon hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, teknik direktör Karl Heniz Feldkamp yönetiminde gerçekleştirilen ve 1 saat süren antrenmanda futbolcular gruplar halinde koşular yaptı.

İdmanda 12-14 yaş grubu takımının antrenman sahasında yaptığı çift kale maçın bir bölümünü de izleyen Feldkamp, başta sakatlığı olan Hakan ve Lincoln olmak üzere bazı futbolcularla ayrı ayrı olarak kısa süreli görüşmeler yaptığı gözlendi.

Hakan'ın antrenman bitiminde Alman kurdu cinsi köpeğiyle saha içinde oynaması ilgi görürken, sarı-kırmızılı futbolcular taraftarlara imza dağıttı.

Öte yandan kadro dışı bırakılan futbolculardan Necati, Hasan Kabze, Cihan ve Orhan takımdan ayrı olarak tesislerin başka bir bölümünde çalıştılar.

Antrenmanda sakatlığı bulunan futbolcular Hakan, Uğur, Aydın, Carrusca ve Çağrı, takımdan ayrı çalışırken, boğaz enfeksiyonu geçirdiği belirtilen Ümit ile dün akşamki antrenman karşılaşmasında sakatlanan Sabri ve Mehmet Topal katılmadı.

Kulüp doktoru Murat Çevik, boğaz enfeksiyonu geçirmesi nedeniyle Ümit'in dinlendirildiğini, dün akşamki karşılaşmada sağ ayak alt adalesinden sakatlanan Mehmet Topal ile aldığı darbe nedeniyle sol topuğunda ağrılar olan Sabri'nin bugün MR'larının çekileceğini söyledi.

Öte yandan, Galatasaray'ın bu akşam yapacağı antrenman iptal edilirken, sarı-kırmızılılar yarın yapacakları çalışmayla yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz