« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray dışında 2 talip var

İspanya'nın Atletico Madrid takımında oynayan kaleci Leonardo Neoren Franco'ya (Leo Franco) Galatasaray'ın yanısıra Real Betis ve Real Zaragoza kulüplerinin de teklif götürdüğü iddia edildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İspanyol spor gazetesi AS, Atletico Madrid'in gelecek sezon için Real Valladolid'ten 20 yaşındaki genç kaleci Sergio Asenjo'yu kadrosuna katacak olmasıyla birlikte eski kalecilerde değişiklik olacağını yazdı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek 32 yaşındaki Arjantinli Leo Franco'nun Atletico Madrid ile sözleşme yenilemediği ve başta Galatasaray olmak üzere diğer kulüplerden gelen teklifleri değerlendirdiği belirtilirken, İspanyol kulüpleri Real Betis ve Real Zaragoza'nın da Arjantinli kaleciyle ilgilendiği ifade edildi.

Atletico Madrid'in diğer kalecisi Fransız Gregory Coupet'in ise 1 yıllık daha sözleşmesi olmasına rağmen kulüp yöneticileri ile konuşup, serbest bırakılmasını, başka kulübe gitmek istediğini söylediği belirtildi.

Öte yandan Galatasaray kulübü Genel Müdürü Adnan Sezgin'in kaleci Leo Franco ile görüştükleri açıklamasından sonra, internetteki ansiklopedi web sayfası "wikipedia"nın İspanyolcasının şimdiden Leo Franco'yu Galatasaray'da olarak yazması dikkat çekti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler