« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray derbisinde onu sahada göreceğim

Ameliyat olan milli stoperin eksikliğini hissedeceklerini ifade eden Yanal, “Egemen bana lazım. Kendisini Galatasaray ile oynayacağımız lig maçında sahada görmek istiyorum. Ne yapın edin,yetiştirin” dedi.

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE Teknik Rirektörü Ersun Yanal, Egemen’den vazgeçmiyor... Ameliyat olan tecrübeli futbolcunun beklenenden daha çabuk sahalara dönecek olması takım arkadaşları başta olmak üzere hocasının da yüzünü güldürdü...
Stoper mevkiinde elinde Bruno Alves, Bekir, Kadlec, Serdar Kesimal, Berkaycan ve Hakan gibi isimler olmasına rağmen Egemen’in tecrübesine fazlasıyla güvenen Yanal, doktorları da milli oyuncu için uyardı.

6. HAFTA OYNAYACAKLAR

Eylül ayında sahalara dönmesi beklenen Egemen için Yanal, doktorlara, “Egemen bana lazım. Onun yokluğunda eksiğiz. Lig’de oynayacağımız Galatasaray derbisinde onu sahada görmek istiyorum. Ne yapın, edin, Egemen’i o maça yetiştirin” talimatı verdi.
Sarı lacivertliler, ezeli rakibi ile ligin 6. haftasında karşı karşıya gelecek. Teknik Direktör Ersun Yanal da o maça kadar Egemen’in tam kapasiteyle iyileşip, takıma geri dönmesini istiyor.

''YANLIŞLIKLA DİŞ Mİ ÇEKTİM?''

FENERBAHÇE Kulübü Doktoru Burak Kunduracıoğlu, ‘Egemen Korkmaz ile ilgili yanlış tedavi uygulandı’ haberlerine tepki gösterdi. “Egemen’in dizini tedavi etmek yerine dişini mi çektim” diyen Burak Kunduracıoğlu çıkan haberlerin kasıtlı ve yıpratmaya yönelik olduğunu ve tedavilerin süreceğini belirtti.

Hakan Cinemre sınıfı geçti

ERSUN Yanal genç oyunculardan Hakan Cinemre’nin performansından çok memnun. Genç oyuncuya sık sık şans veren Yanal bu oyuncunun teknik ve fiziksel kapasitesinin Fenerbahçe’de oynamak için yeterli olduğunu düşünüyor. Bu nedenle Hakan’ı bu sezon zaman zaman kullanacak olan Yanal, Berkaycan’a da kiralık olarak gitmezse zaman zaman şans vermeyi planlıyor. Yanal’ın en güvendiği isimler olan Bekir ve Alves ise Egemen dönene kadar banko oynayacaklar gibi görünüyor. Kadlec de savunmada çok önemli bir alternatif olacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler