« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray Anıtkabir'e çıkıyor

Galatasaray'ın en büyük taraftar grubu UltrAslan, 11 Ocak günü Galatasaray yönetimiyle beraberAnkara'da Anıtkabir'e çıkıyor.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

11 Ocak tarihinde oynanacak olan Ted Kolejliler - Galatasaray Liv Hospital basketbol maçı öncesinde Ankara'da Anıtkabir'i ziyaret etme kararı alan Ultraslan grubu bu kararını sarı kırmızılı yönetimle paylaştı.

Galatasaray yönetimi de kendi arasında yaptığı fikir alışverişi sonrasında Ultraslan'ın bu hareketine destek vererek Anıtkabir ziyaretine taraftarının yanında katılma kararı aldı.

Galatasaray Anıtkabire çıkıyor ALBAYRAK'TAN CUMHURBAŞKANLIĞI SARAYI ZİYARETİ SONRASI ÇARPICI AÇIKLAMALARGeçtiğimiz hafta sonu oynanan Gençlerbirliği - Galatasaray maçı öncesinde Ankara'ya giden Galatasaray kafilesi, Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdürrahim Albayrak'ın girişimleri sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan randevu talep etmiş ve bu talebin kaul edilmesi sonrasında yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nı ziyaret etmişti. Ziyaret sonrasında Albayrak'ın basına yaptığı açıklamalar ise sosyal medyada hayli ses getirmişti. Albayrak açıklamalarında yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın çok ihtişamlı olduğunu belirtmiş ve Saray’a hayran kalan bazı yabancı oyuncuların Türkiye vatandaşı olmaya karar verdiğini söylemişti.Galatasaray Anıtkabire çıkıyor SARAY'I GÖRÜP TÜRK OLMAK İSTEYEN YABANCILAR KİM?

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz