« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray 3 özel maç yapacak

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya'da sürdüren Galatasaray, 22 Temmuz'da İstanbul'a dönecek ve özel maçlar yaparak çalışmalarını sürdürecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sarı-kırmızılılar, 26 Temmuz Perşembe günü Atatürk Olimpiyat Stadı'nda, kadroda yer alan futbolcularla, iki takım halinde hazırlık maçı oynayacak. Saat 20.00'de başlayacak maç, izleyiciye kapalı olacak.

Galatasaray, hazırlıklar kapsamında 29 Temmuz Pazar günü aynı statta İstanbulspor ile saat 20.00'de karşı karşıya gelecek. Karşılaşmanın biletleri açık tribün için 10 YTL, maraton tribünü için 15 YTL ve numaralı tribün için 20 YTL olacak. Yeni sezon için kombine kart satın alan taraftarlar, karşılaşmayı ücretsiz izleyebilecek.

31 Temmuz Salı günü Bolu'ya gidecek olan sarı-kırmızılı ekip, 1 Ağustos Çarşamba günü Boluspor ile maç yapacak ve 2 Ağustos Perşembe günü İstanbul'a dönecek.

Galatasaray, 3 Ağustos Cuma günü İzmir'e gidecek ve 4 Ağustos Cumartesi günü İzmir Atatürk Stadı'nda Karşıyaka ile saat 20.00'de karşı karşıya gelerek hazırlık maçları serisini tamamlayacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz