ANTALYA HABERLERİ

'Galaksi Yolculuğunda Uğurlular' sergisi açıldı

DHA
29.04.2017 - 12:15Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Uğur Okulları öğrencilerinin eserlerinin yer aldığı 'Galaksi Yolculuğunda Uğurlular' adlı resim sergisi açıldı.

Muratpaşa Uğur Okulları öğrencilerinin görsel sanatlar öğretmenleri önderliğinde hazırladıkları 'Galaksi Yolculuğunda Uğurlular' adlı resim sergisi Antalya Aquarium'da açıldı. Öğretmen, öğrenci ve velilerin yoğun katılım gösterdiği sergiye, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Antalya Bölge Koordinatörü Şakir Uluçay ve Muratpaşa Uğur Okulları Kampüs Müdürü Merve Yalın da katıldı.

Açılışta konuşan Muratpaşa Uğur Okulları Kampüs Müdürü Merve Yalın, "Çocuklarımızın gelişimi için sanat çok önemlidir ve çocuklar sanat dallarında mutlaka desteklenmelidir. Uğur Okulları olarak biz çocuklarımızı bu konuda her zaman destekleyeceğiz" dedi. 'Galaksi Yolculuğunda Uğurlular' sergisi 4 Mayıs'a kadar açık kalacak.

FOTOĞRAFLI

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden 'Galaksi Yolculuğunda Uğurlular' sergisi açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 12 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça 'Galaksi Yolculuğunda Uğurlular' sergisi açıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı