« Hürriyet.com.tr

Gak de masaj Guk de kese köpük

Antalya Belek’teki Adam & Eve oteli yepyeni bir uygulama başlattı. Otelin bünyesinde hizmet veren SPA’nın içindeki 10 özel odada 24 saat hizmet veriliyor. Bu odalarda iki gün konaklamanın karşığı ise 5 bin Euro.

A Plus-Cahit AKYOL-Zeynep BİLGEHAN
X

İlk açıldığında ‘seksi’, daha sonra da ‘romantik’ sloganlarıyla adını duyuran Adam & Eve oteli 5 bin Euro’yu gözden çıkaran misafirlerine 24 saat SPA hizmeti vermeye başladı. 5 bin 500 metrekarelik EdenSPA’nın içinde yapılan 125’er metrekarelik 10 SPA suitinde kişiye özel hamam, sauna, jakuzi gibi hizmetler sunuluyor.
Özel süitlerin kendinizi teslim ettiğiniz SPA danışmanları da var. Sizi ihtiyacınız olan bakıma ve rahatlığa profesyonelce yönlendiriyor. Odanın ön cephesi bahçeye açılıyor. Tüm duvarlar aynalarla kaplı. Odanın dört bir yanına yerleştirilmiş mumların yumuşak ışıkları bu aynalardan yansıyor. Tütsüden yayılan egzotik kokular etrafta hoş bir koku bırakıyor. Buraya kadar her şey otelin diğer odalarında olduğu gibi. Ama SPA odaları ilk bakışta lüks bir otel odası gibi görünse de aslında çok farklı.  Mesela özel saunanızda terledikten sonra yine size özel Türk hamamına geçip göbek taşına uzanabiliyorsunuz. Kese ve köpük masajı yaptırmak için de hemen size tahsis edilen görevliyi arıyorsunuz. Uzakdoğulu ve Rus terapistler sabahın 03.00’ü 05.00’i fark etmiyor 24 saat emrinize amade, sizden gelecek telefonu bekliyor.
Jakuzi de zevkinize göre gül yaprağı, süt veya şarapla doldurulmak için hazır bekliyor. Thai, İsveç veya taş masajını odanızdaki masaj masanın üzerinde yaptırıyorsunuz. Bu eşsiz keyfin sonunda jazz, soul, Latin veya terapi müziği eşliğinde extra-large yatağınızda dinleniyor ya da terasınızda kadeh kaldırabiliyorsunuz.

SÜİTLERDE PARTİ DE VERİLİYOR

Özel süitlerin bulunduğu bölümde fitness merkezi, 65 metre uzunluğunda kapalı yüzme havuzu, aroma kabinleri, buhar odası, Fin ve Rus saunalarıya şok havuzlar da ortak kullanılıyor. EdenSPA’nın içindeki 264 metrekarelik büyük hamamın Sofa olarak adlandırılan girişi bölümündeyse chill-out müzik eşliğinde parti de verenler var.

Kaynak: A Plus-Cahit AKYOL-Zeynep BİLGEHAN

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Dünyadaki büyüleyici 12 merdiven
Hafta sonu Hafta sonu
Hafta sonu gidilecek İstanbul’a yakın yerler! Şimdi tam zamanı...
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
İmparatorların yazlık dağ sarayı: Chengde
Hafta sonu Hafta sonu
Şimdi tam zamanı: Sapanca
KaradağKaradağ
72 saatte Karadağ
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Avrupa'da doğal güzellik: Lago di Braies