GAZİANTEP HABERLERİ

Gagiad’tan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

IHA
28.10.2015 - 14:46Son Güncelleme :

‘’CUMHURİYET BAYRAMIMIZIN ANLAMI VE ÖNEMİNİ BUGÜN DAHA ÇOK ANLIYORUZ.’’

IHA

Gaziantep Genç İş Adamlar Derneği (GAGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Taner Özdurak, Cumhuriyet Bayram’ının kuruluşunun 92. Yıl dönümünü kutladı.
Taner Özdurak, "Ülkemiz için önemli bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde, bu günün anlamı ve önemini daha çok anlıyoruz" dedi.
Özdurak,”Cumhuriyetimizin ilanı ile bizlere verilen seçme ve seçilme hakkı ülkemizin doğru ve başarılı bir şekilde yönetilmesi bizler için şu günlerde daha da önem arz ediyor. Bizlere düşen görev bu ülkenin bir evladı olarak seçim günü sandığa giderek oyumuzu kullanmak ve ülkemin yönetimi hakkında söz sahibi olmaktır. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘’Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir’’diye konuştu.
"Ülkemizin her şeyden önce huzura ve istikrara ihtiyacı vardır" diyen Özdurak "Özellikle de siyasi istikrarı tekrar yakaladığımız zaman ekonomimizde oluşan belirsizlikleri de gidermiş olacağız. 2015 yılın da global ekonomi de yaşanan hareketlilik ülkemizi ve iş dünyasını birçok yönde etkiledi.2015 yılında ekonomide yaşanan bu kritik süreci hükümetin bir an önce kurulması ile atlatacağımıza ve 2016 yılını daha rahat geçireceğimize inanıyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum" şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Gagiad’tan Cumhuriyet Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Gagiad’tan Cumhuriyet Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı