« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Gabriç'ten 4 yıllık imza

Başkan Sadri Şener, “Bu sezon şampiyonluğun en büyük adayı Trabzonspor’dur. Ayrıca inşallah Avrupa Ligi’nde gruplara kalır, yeni bir vizyon ve açılım yakalarız” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR’un önceki akşam anlaşma sağladığı Hajduk Split takımından Drago Gabriç dün Trabzon’a geldi ve kendisini 4 yıllığına bordo mavili renklere bağlayan sözleşmeyi imzaladı. Karadeniz temsilcisi, Gabriç için Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde, kulüp başkanı Sadri Şener ve sportif direktör Ünal Karaman’ın da katıldığı imza töreni düzenlendi.

Başkan çok uğraştı

Sadri Şener, bu sezon şampiyonluğun en büyük adayının Trabzonspor olduğunu söyledi. Teknik direktör Hugo Bross’un isteği üzerine sol kanattaki açığı gidermek amacıyla Gabriç’i transfer ettiklerini belirten Şener, Avrupa Ligi’ne de büyük önem verdiklerine değindi. Şener, “Bu sezon şampiyonluğun en büyük adayı Trabzonspor’dur. Ayrıca inşallah Avrupa Ligi’nde gruplara kalır, yeni bir vizyon ve açılım yakalarız. Bunun yanı sıra yarın oynayacağımız Sivasspor maçıyla lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.

Gabriç de Trabzonspor’a geldiği için mutlu olduğunu vurgulayarak, “Trabzonspor’a önemli katkılar sağlayacağıma inanıyorum. Başkanımıza teşekkür etmek istiyorum. Transferim için çok uğraştı. Bunun karşılığını vermek istiyorum. Çok hızlı bir oyuncuyum. Bu özelliğimle takıma katkı yapmak istiyorum” diye konuştu. Hırvat oyuncu, Avrupa maçlarında yer almamasının kendisi açısından olumsuz olabileceğini ama Trabzonspor’un çok başarılı sonuçlar elde edeceğine inandığını da kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz