« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.S'nin 100. yılda hedefi şampiyon olmak

100. yılda şampiyonluk parolasıyla hareket eden yöneticiler, 1 ay içinde belirlenen oyuncularla görüşecek, Rumen çalıştırının istediği en az 5 futbolcuyu alacak. Yıldıray da, ‘Almanlar istediğim parayı vermezse G.Saray’a gelirim’ dedi.

Alper MERT
SON GÜNCELLEME
Futbol konuşuldu

G.Saray için varsa yoksa, 100. yılda şampiyon olmak. Sarı kırmızılı takım bir yanda lig maçlarını en iyi şekilde tamamlamak için çalışırken, yönetim kurulu ve Hagi de yeni bir takım kurmak için önceki gece düğmeye bastı. Başkan Özhan Canaydın ve yönetim kurulunun yanı sıra Rumen teknik adam bir araya geldi. Toplantıda tek konuşulan konu futbol oldu. Yaşadığı maddi sıkıntıya rağmen bütçesini belirleyen yönetim, listesini de hazırladı.

Listede 16-17 kişi var

Gecede sağlık kurulu, oyuncular hakkında bir brifing verdi. Bu brifingten sonra Canaydın ve ekibinin yanı sıra teknik patron, isteklerini tek tek sıraladı. Rumen çalıştırıcı, 4 orta saha ve 1 forvetin alınmasını şart koştu. Öyle ki, orta sahadaki bir oyuncunun golcü özelliği olmasını da istedi. Hagi, bu seneki şişik kadronun indirileceğini tekrarlarken, 16-17 kişilik bir transfer listesini yönetime sundu. Gideceklerin ismini ise gelecek hafta vereceğini söyledi.

Yıldıray umut verdi

Yöneticiler 1 ay içinde listedeki isimlerle tek tek görüşecek. Sezona Hagi’nin istediği listedeki en az 5 oyuncuyu transfer edebilmek için ter akıtacak. Listenin içinde yer alan Yıldıray Baştürk ise Galatasaray’a açık kapı bıraktı. Milli yıldız, sarı kırmızılı yöneticilere, ‘Bana Almanya’dan da teklifler var. Ama sizin önerdiğiniz rakamın üzerinde bir teklif gelmezse G.Saray’a seve seve gelirim. Bu konuda söz veriyorum’ dedi.

Futbolculara para dopingi

G.SARAY
yönetimi futbolcuların cebini doldurdu. Oyunculara toplam 2 milyon dolar değerinde transfer alacakları dün Malatya maçı öncesi Florya Metin Oktay tesislerinde dağıtıldı. Futbolculara Malatya maçı öncesi para dopingi yapan G.Saraylı yöneticilerin, Digi Türk’ten alacağını tahsis ettikten sonra böyle bir işlemi gerçekleşterdiği ifade edildi. Futbolcuların geçen senenin tümünü ve bu senenin bir kısmını kapsayan senelik alacakları dağıtılarak sorun ortadan kaldırıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler