Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray'la çekişiriz

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Şampiyonluğa mecbur olduklarını, ancak havaya girmeyeceklerini söyleyen F.Bahçe Teknik Direktörü Löw, ‘‘Dört takımın şansı eşit. Ancak en önemli rakibimiz G.Saray’’ dedi.

<ı>Mükemmel bir ortam

F.Bahçe Teknik Direktörü Joachim Löw, şampiyonluğa mecbur olduklarını, ancak kesinlikle havaya girmeyeceklerini söyledi. Alman çalıştırıcı, Marmaris'te mükemmel bir ortam bulduklarını, futbolcularının tatili iyi değerlendirdiğini ve verilen programı yerine getirdiklerini belirtti.

<ı>Silahlar verilmez

Hakan Şükür'ün F.Bahçe'ye transferinin mükmün olmadığını belirten Löw şöyle devam etti: ‘‘Şampiyonluğa oynayan takımlar silahını rakibine vermez. Ne Hakan Fener'e gelir, ne de Baliç G.Saray'a gider. Zirve yarışında dört takımın şansı eşit. Ama benim görüşüm en önemli rakibimiz G.Saray.’’

<ı>İmzaya hazırım

Sarı lacivertli kulüple yeniden sözleşme imzalamaya hazır olduğunu vurgulayan Alman hoca, ‘‘Maddi konuda problem çıkacağını sanmıyorum. Sadece uzun vadeli program için şartlarım var. Fenerbahçe'nin yarınlarını garanti altına almalıyız. Altyapıya ve gençlere önem vermeliyiz’’ dedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler