GeriSpor G.Saray'ın acı günü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  17
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

G.Saray'ın acı günü

G.Saray'ın acı günü
refid:3738633 ilişkili resim dosyası

Galatasaray Kulübü Basınla İlişkilerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı ve Divan Kurulu Üyesi Turgay Vardar, tedavi gördüğü İnternational Hastanesi'nde vefat etti.

Yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hayata veda eden Vardar, yaklaşık 9 yıldır Galatasaray Kulübü'nde görev yapıyordu. Kulübün resmi internet sitesi “www.galatasaray.org”, Turgay Vardar için yayınladığı mesajda “Sevgili çalışma arkadaşımıza Tanrı'dan rahmet, ailesine, tüm Galatasaray camiasına, sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz” denildi.

Turgay Vardar'ın cenazesi, yarın öğle namazını müteakip Teşvikiye Camii'nden kaldırılacak.
  
TURGAY VARDAR KİMDİR?
  
1956 doğumlu Turgar Vardar, Galatasaray Lisesi'nden 109. Dönem'de mezun oldu.

Gazeteciliğe 1978'de Cumhuriyet Gazetesi'nde başlayan Vardar, Günaydın, Sabah ve Akşam Gazeteleri'nde Yazı İşleri Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 1989'da Fotospor Gazetesi'nin kurucuları arasında yer alan Turgay Vardar, Mart 1997'de Galatasaray Spor Kulübü Basın Danışmanı oldu.

1998'de Genel Sekreter Yardımcısı olan Turgay Vardar, 2004 yılında Kulüp Divan Üyeliği'ne hak kazandı.

F.BAHÇE VE BEŞİKTAŞ'TAN BAŞSAĞLIĞI 
 
Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri, Galatasaray'ın Basınla İlişkilerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı ve Divan Kurulu Üyesi Turgay Vardar'ın ölümü nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladılar. İki kulüp resmi internet sitelerinden yaptıkları açıklamalarda, uzun yıllar basında çalıştıktan sonra Galatasaray Kulübü'nde 9 yıldır görev alan Turgay Vardar'ın ölümü nedeniyle duydukları üzüntüyü dile getirdiler.

TSYD'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
  
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD), vefat eden Galatasaray Kulübü Basınla İlişkilerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı ve Divan Kurulu Üyesi için başsağlığı mesajı yayınladı.

Dernek'ten yapılan yazılı açıklamada, TSYD eski yöneticisi ve doğal üyesi Vardar'ın ailesi ve tüm spor camiasına baş sağlığı dileğinde bulunuldu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle