Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray'da sınıf atlayacağım

Faslı yıldız, “Kayserispor’a ve Şota Arveladze’ye şükran borçluyum, her şey çok güzeldi ama bitti. Çünkü G.Saray’a transfer olarak, hem sportif, hem maddi açıdan ileriye doğru çok büyük bir adım atmış olacağım” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

KAYSERİSPOR’un yıldızı Nordin Amrabat’ın Galatasaray sevdası başını adeta derde soktu. Cimbom’da oynamak istediğini açıkladıktan sonra kulübü tarafından süresiz kadro dışı bırakılan, A2 takımına gönderilen Faslı oyuncu sarı kırmızılı takım için bütün zorluklara göğüs gereceğini yaptığı açıklamayla ilan etti.

Kimse engellememeli

Kayserispor’la 3.5 yıl sözleşmesi bulunan Amrabat, Hollanda’da yayın yapan Voetbal International’a yaptığı açıklamada son günlerde kamuoyunu meşgul eden konuya açıklık getirdi. G.Saray forması giymeyi çok istediğini dile getiren Amrabat, “Beni çok istediklerini öğrendiğim andan itibaren benim için her şey çok açıktı. Böyle bir adım atmamı kimse engellememeli.

Aysal da beni istiyor

Ben Kayserispor’a ve Şota Arveladze’ye şükran borçluyum, her şey çok güzeldi ama bitti. Çünkü G.Saray’a transfer olarak, hem sportif, hem maddi açıdan ileriye doğru çok büyük bir adım atmış olacağım” ifadelerini kullandı.

24 yaşındaki genç oyuncu, transferinin neden yavaş geliştiği yönündeki soruya ise şu cevabı verdi: “G.Saray, ilk teklifini sunduktan sonra Kayserispor Başkanı görüşmelere başlamayı reddetti. Normalde bunun oyunun bir parçası olduğunu düşünürsünüz, fakat şu an bunu bilemiyorum. G.Saray’ın ciddiyetinde bir sorun yok. Başkan Ünal Aysal’ın medyadayer alan açıklamaları beni takımda görmeyi çok arzuladıkları yönünde.”


Bunları da Beğenebilirsiniz