Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray'da imza şov

Galatasaray Sutopu Takımı, başantrenörlük için Karadağlı Peter Kovacevic ile anlaşırken, Sırbistan Milli Takımı'nın yıldız oyuncusu Slobodan Nikic'i de renklerine bağladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Türk Telekom Arena'da bulunan Galatasaray Kulübü'nün merkezinde kulüp başkanı Ünal Aysal ile bir araya gelen Kovacevic ile 3, Nikic ile de 1 yıllık sözleşme imzalandı.

Aysal, sarı-kırmızılı kulübün kuruluşundaki temel hedeflerinden birisinin yurt dışında başarı kazanmak olduğunu ifade ederek, “Biz o hedefleri tekrar bugünün ışığı altına getirdik. Sadece futbolda değil, diğer spor dallarında da Galatasarayımızı Avrupa'nın hatırı sayılır kulüpleri arasında getirip yerleştirmek ve uzun süreli orada kalmasını temin etmek üzerine kurduk. Bizim stratejimiz bunun üzerine. İnşallah yönetim süremiz bitmeden bunu rayına oturtacağız” dedi.

Ligde üst üste aldığı 8 şampiyonluğun ardından Avrupa kupalarında başarılı olmak için güçlü bir kadro oluşturmaya çalışan sarı-kırmızılı takım, Hırvat oyuncu Damir Buric'i de renklerine bağlamak için görüşmelerini sürdürüyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz