« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray'da Haznedaroğlu yeniden Divan Başkanı

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanlığı'na Semih Haznedaroğlu yeniden seçildi. Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda yapılan oylamaya katılan 336 üyenin 195'inin oyunu alan Haznedaroğlu, 2. kez Divan Kurulu Başkanlığı'na getirildi. Diğer aday Mükerrem Taşçıoğlu ise 137 oy aldı. 3 oy geçersiz sayılırken, 1 oy da boş çıktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Daha önce başkanlık için adaylığını koyan Atilla Donat ve Orhan Karaveli ise seçimlerden çekildi.

Galatasaray'ın yakın dönemde başkanlığını yapan 3 isim de Divan Kurulu seçimlerine katıldı. Özhan Canaydın, Mehmet Cansun ve Faruk Süren, genel kurulda yer alıp oylarını kullandılar. Özellikle aralarında ''soğukluk'' olduğu iddia edilen Özhan Canaydın ile Mehmet Cansun'un medya mensuplarına samimi bir şekilde poz vermeleri dikkat çekti.

Başkan Canaydın, oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarının ''Fenerbahçe'de Divan Kurulu Başkanlığı'na Başkan Aziz Yıldırım'ın desteklediği aday seçildi. Siz hangi adayı destekliyorsunuz?'' sorusu üzerine, ''Galatasaray geleneklerinde böyle bir şey yok. Ben başkan olarak tarafsızım. Hangi aday seçilirse saygı ile karşılarız ve birlikte devam ederiz'' dedi.

Haznedaroğlu'nun yardımcılıklarına Coşkun Gültekin ve İrfan Aktar seçilirken, Divan Kurulu sekreterleri ise Ömer Işıl ve Nihat Hakkı Karaköse oldu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz