« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"G.Saray'da bulamadığım huzuru buldum"

Bursaspor'un yetenekli orta saha oyuncusu Musa Çağıran yerel bir televizyon kanalına açıklamalarda bulundu. Musa, "Galatasaray'da bulamadığım huzuru Bursaspor'da yakaladım" dedi.

BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME
Bu sezon iyi bir çıkış yakaladığını ifade eden Musa, "İnşallah devam eder ve Bursaspor'a faydalı olurum. Eğer buradan gideceksem de faydalı olup gitmek isterim. Yani kulübümün menfaatlerini düşünürüm. Bir çok kulüpte bulamadığım ortamı Bursaspor'da buldum. Geçen sezon oynamadığım zamanlar olmuştu. Çıkıp bir şey demedim. Her zaman işime baktım. Bunun meyvelerini de almaya başladım" diye konuştu.

"ŞAMPİYONLUĞA OYNARIZ"

Çok iyi bir takım olduklarını ve şampiyonluğa oynayabileceklerini sözlerine ekleyen Musa, "Bence çok iyi bir takımız var. Şampiyonluğa oynar. Hemen hemen her mevkinin alternatifi var. Hem de yetenekli isimler. Milli takımlarında oynuyorlar. Hocamız gençlerin de önünü açmaya çalışıyor. Bu kadronun başarıyı getireceğine inanıyorum. Ben bu sezon şampiyonluğu kovalayacağımıza ve inanırsak da olacağımızı düşünüyorum" dedi.

"TUNCAY ŞANLI İÇİN SÖYLENECEK SÖZ YOK"

Musa Çağıran, takıma katılan yeni oyuncuların katkısını göreceklerini söyledi. Özellikle, Tuncay Şanlı için, "Onun için söylenecek söz yok. Yeterince tanınan bir oyuncu. Fenerbahçe'de yaptıkları ortada. İngiltere'ye gitti, son dönemde fazla forma şansı bulamadı ama oynadığı maçlarda iyi işler yaptı. Sezon başı kampı geçirmemiş. Ama bu çok önemli değil. Fiziğine baktığınızda bir eksiği yok. Zaten herkesin formaya hazır olması gerekiyor" şeklinde konuştu.

"ALLAH BANA BURSASPOR'DA OYNAMAYI NASİP ETTİ"

Musa Çağıran, Galatasaray'da bulamadığı huzuru Bursa'da yakaladığını söyledi. Musa, "Galatasaray'a attığım golün anlamı büyüktü. Ben Galatasaray'a transfer olduğumda 18 yaşımdaydım. Rijkaard döneminde sürekli konuşuyordum kendisiyle. 'Ne yapmam gerekiyor oynamam için?' dedim. 'Eksiğin yok sadece maç eksiğin var. A2'de maç eksiğini kapat ikinci yarı oynatacağım' dedi bana. Sonra hoca gitti, Hagi geldi. Hagi döneminde, ilkyarının son maçında Mustafa Sarp, Ayhan, Barış sakatken bile Hakan ve Sabri'yi oynatıp beni oynatmadı. Fazla şans bulamayacağımı biliyordum. Kiralık gidemedim. Bursaspor da vardı o zaman. Kiralık istemiyordu Bursaspor. Transferin son günü haber bekliyorum, olursa olur, olmazsa kalacağım artık. Fakat çok istiyordum Bursaspor'a gelmeyi . Bursa'da oynayan arkadaşlarımdan çok güzel şeyler duyuyordum. Allah bana nasip etti. Son gün geldik" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler