« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"G.Saray'a ilk yenilgiyi tattırmak istiyoruz"

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, "Galatasaray'a ilk yenilgiyi tattırmak istiyoruz derken teknik direktör Hector Cuper "Takım için oynamayan yanımda oturur" ifadelerini kullandı.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME

Geçtiğimiz hafta içinde deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında bir puan alan Orduspor, Cuma günü kendi sahasında oynayacağı Galatasaray maçına hazırlanıyor.

Kulüp başkanı  Nedim Türkmen , İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında alınan bir puana hem seviniyor hem de üzülüyor.

Türkmen, "Rakibimiz  gerçekten kuvvetli bir ekip, ancak oyunu uzun süre 10 kişi ile oynayıp bizi yenebilirlerdi. Diğer yandan da beraberliğe sevindim. Maçta sakatlanan Garcia'nın oyundan çıkması karşılaşmaya etki etti. Orta alanda sakatlığı nedeniyle İstanbul'da forma giyemeyen, Şamil'in Galatasaray maçına yetişmesi mümkün görünüyor. Bunun için de seviniyoruz. Biz Galatasaray'ı yenmek için sahaya çıkacağız. İlk mağlubiyeti biz tattırmak istiyoruz" ifadelerini kullanarak zorlu maç öncesi iddialı açıklamalarad bulundu.

Teknik direktör Hector Cuper de bazı futbolcuların gereksiz oyundan düşmelerine kızdığını, saha içinde yanlış işler yaptığını vurgulayarak "Takımda kim olursa olsun, uyum sağlamadığı takdirde benim yanımda oturur. Biz daha ligde ikinci yaşımıza girdik. Büyümek isteniliyorsa, bizimle birlikte olacak kişilerin kendilerini daha iyi göstermeleri lazım. Bazı genç oyuncular oynamıyor diye kapris yapmaları yerine 'Niye oynamıyorum?' sorularını kendilerine  sorsunlar" ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz