Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray'a Doka'dan kötü haber

Galatasaray'ın transferini düşündüğü oyuncular arasında yer alan İstanbul Büyük Şehir Belediyespor'un Brezilyalı sol kanat oyuncusu Doka için Belediyespor yönetimi kesin kararını verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Konuyla ilgili olarak Radyospor'dan Özgür Sancar'a açıklama yapan Belediyespor'un Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, "Fatih Terim hocamızın Doka'yı beğendiği, transferini istediğini duyduk. Elbette ki sayın hocamazın ve Galatasaray'ın oyuncumuzu beğenmesi biçim için gurur verici; ancak bu konuda fikrimiz net. Hangi koşulda olursa olsun, ne kadar ücret ödenirse ödensin Doka'yı devre arasında satmayacağız. Belediyespor olarak hedeflerimiz var; dolayısıyla Doka'ya da çok ihtiyacımız var. Bunun parayla pulla ilgilisi yok. Sadece Doka değil, hiçbir oyuncumuzu bu dönemde satmayacağız. Güç kaybetmeye tahammülümüz yok. Play-off hedefimizi koruyoruz. Fakat sezon sonunda Galatasaray, Doka'ya talip olursa, elbette oturur konuşuruz, başka takımların teklifleri üzerinde de düşünürüz. Fakat ara dönemde cevabımız net ve kesin: Doka'yı satmıyoruz" dedi.

4 YILLIK ANLAŞMASI VAR; BELEDİYESPOR'A 1.2 MİLYON EUROYA GELMİŞTİ

Doka Madureira, sezon başında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a Bulgaristan'ın Litex Lovech takımından, 1.2 avroya transfer edilmişti. 27 yaşındaki Brezilyalı futbolcunun Belediyespor'la 4 yıllık anlaxması bulunuyor.

TT ARENA'DA EMRE ÇOLAK ŞOV: 4-1


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler