« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray yıldızsız olmaz

Galatasaray’ın başkan adayı Ünal Aysal, Galatasaray’ın yıldız futbolcusuz olmayacağını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor’da Özgür Sancar’ la Haber Özel Programı’nda canlı yayın konuğu olan Aysal, teknik direktör konusundaki fikrinin henüz netleşmediğini, kesin kararı 23 Mayıs’tan sonraki hafta vereceğini belirterek,  hem bu konuda hem de seçimle ilgili geri bildirimler konusundaki izlenimi hakkında kamuoyuna önemli bir mesaj verdi. 

HER ÜYENİN GELİP OYUNU KULLANMASINI BEKLİYORUM

Ünal Aysal, “Bu seçimin Galatasaray için bir dönüm noktası olması gerekmektedir. Bundan böyle güzel günler yaşamayı arzu ediyoruz. Yaşayacağımıza da inanıyorum. Bütün Galatasaraylılar’dan tek ricam, gelip oylarını kullanmaları, seçilecek başkana yetki ve güvenlerini bildirmeleri. Umarım Cumartesi günü başarı bir seçim olacak” dedi.

3 ADAYIN DA ŞANSI EŞİT…

Aysal, adayların şansının eşit olduğunu belirterek, “Bence ben dahil diğer aday arkadaşlarımız elimizden geleni yaptık. Artık kararı üyeler verecek. Ben herkesin şansının eşit olduğunu düşünüyorum. Umarım bu seçim de kazanan Galatasaray olur” diye konuştu.

HER ALANDA SPORTİF BAŞARI; BUNUN İÇİN DE GÜÇLÜ BİR MALİ – İDARİ YAPI

İlk hedefimiz sportif başarıdır. Sadece futbolda değil, diğer branşlarda da başarıyı esas ediniyoruz; ancak önemli olan başarının sürekli olmasıdır. Bir defalık, geçici başarılar benim önceliklerim arasında değil. Bu nedenle mali ve idari başarı sportif başarının öncüsü ve temeli olacaktır. Önceliğim budur.

TEKNİK DİREKTÖR KONUSUNDAKİ KARARIMIZI 23 MAYIS’TAN SONRA  AÇIKLAYACAĞIZ

Teknik direktör konusundaki fikrinin netleşmediğini belirten Aysal, “Teknik direktör konusundaki fikrim netleşmedi. Bu konuyu ayın 23’ünden sonraki dönemde kamuoyuna açıklayacağız” diye konuştu.

TRANSFERDE LİSTELER HAZIR; TARAFTARIMIZ MERAK ETMESİN

Transfer çalışmalarında önemli adımlar attıklarını dile getiren Aysal, “Futbol takımı için elimizde pek çok araştırılmış, hazırlanmış listeler var. Bu listeler doğrultusunda ihtiyaçlar doğrultusunda gereken yapılacaktır. Galatasaraylılar merak etmesin. Bu konuda hiçbir gayretten kaçınmıyoruz. Taraftarımız bunu böyle bilsin” şeklinde konuştu.

GALATASARAY YILDIZSIZ OLMAZ; MUHAKKAK YILDIZ OLACAKTIR

Yıldız futbolcu transferi yapacaklarını ifade eden Ünal Aysal, “Galatasaray yıldız futbolcusuz olmaz; muhakkak yıldız futbolcu olacaktır; ama bunun yanında genç futbolculara da yer vereceğiz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz