« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray ve F.Bahçeliler'in maç kavgası: 3 yaralı

Bursa'da 27 Nisanda oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçını izlerken tartışan iki grubun, bir internet kafenin önünde karşılaşınca kavgaya tutuşmaları sonucu üç kişi yaralandı.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Alınan bilgiye göre, 27 Nisanda oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçını merkez Nilüfer ilçesi İhsaniye Mahallesindeki bir kafede izleyen Bekir B. (19) ve Coşkun G. (22), maç yüzünden Tamer D. (19) ve Halil O. (20) ile tartıştı.

Çevredeki vatandaşların müdahalesiyle tartışmayı sona erdiren taraflar, yaklaşık 10 gün sonra Kıbrıs Caddesi üzerindeki bir internet kafenin önünde yeniden karşılaştı. 4 kişi arasında başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Bekir B., cebindeki bıçakla Halil O.'yu sırtından bıçakladı. Olaya müdahale eden Tamer D. ile tarafları ayırmaya çalışan kafe görevlisi Murat Ş. (20) de Coşkun G. tarafından sopayla darp edildi.

Zanlıların gözaltına alındığı, özel bir tıp merkezine kaldırılan Halil O.'nun sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu, Çekirge Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan Tamer D. ve Murat Ş.'nin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler