Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray, Sergen için Jet-Pa ile anlaştı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray, kadrosuna dahil etmek istediği Sergen için Siirt Jet-Pa Spor Kulübü ile anlaştı. Yıldız futbolcu, yarın sarı-kırmızılı kulüple sözleşme imzalayacak.

Sergen, bugün Siirt Jet-Pa Spor Kulübü’nün avuratı Veysi Yaşar’la birlikte, Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Cansun ile yaklaşık 4 saat süren bir görüşme yaptı. Cansun’un Harbiye’deki bürosunda gerçekleştirilen görüşme sonrasında bir açıklama yapan Sergen, yarın Galatasaray ile sözleşme imzalayacağını söyledi.

Herhangi bir sorun kalmadığını, uzun zamandır bugünü beklediğini ifade eden Sergen, "Mutluyum. Benim için hayırlı oldu. Umarım Galatasaray için de hayırlı olur" dedi.

Galatasaray’da bir yıl kiralık oynayacağını kaydeden Sergen, "Galatasaray takımı dönene kadar çalışmalarımı İstanbul’da sürdürebilirim, duruma göre kampa da katılabilirim. Takımdan ayrılan oyuncuların yerini doldurabilmek için elimden geldiğince iyi performans göstereceğim" diye konuştu.

Görüşme öncesinde Sergen’in yarın imza atacağını söyleyen Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Cansun, görüşme sonrasında ise hiçbir açıklama yapmadı. (aa)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler