Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray: Muhatap değiliz Beşiktaş: Saygı duyuyoruz

F.Bahçe Başkanı’nın sözlerine tepki vermeyen G.Saray Yönetimi, bunun gerekçesini, “Kendisini muhatap almadığımızı daha önce duyurmuştuk” diye açıkladı. Beşiktaşlı yönetici Çebi ise “Aziz Bey’e saygı duyuyoruz” dedi.

İsmail ER / Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım’ın gündem belirleyen sözleri, sporseverler ve kulüplerden değişik tepkiler alırken, Galatasaray ve Beşiktaş iki farklı tavır sergiledi. Sarı kırmızılı yöneticiler, Yıldırım’a hiçbir yanıt vermeyeceklerini belirtirken, Beşiktaş yönetiminden Ahmet Nur Çebi, Fenerbahçe Başkanı’nı “anladıklarını” söyledi.

Galatasaray Yönetimi, Yıldırım’ın sözlerine olumlu ya da olumsuz bir tepki vermeme gerekçesi olarak, daha önce divan kurulunda yaptığı açıklamaya verdikleri yanıtı gösterdi.

Yıldırım, o konuşmada Galatasaray’ı eleştirince, sarı kırmızılı yönetim, resmi internet sitesinden, “Bundan sonra Aziz Yıldırım’ı muhatabımız olarak kabul etmiyoruz” açıklaması yapmıştı.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Nur Çebi ise, Aziz Yıldırım’a saygı duyduklarını söyledi.

Çok sıkıntı çekti

Yıldırım’ın içinde bulunduğu durumu çok iyi anladıklarını belirten Çebi, “Bu konuşmaları yapması son derece normal. Konuştuklarını ile olumsuz değerlendirmemek lazım. Aziz Bey ciddi sıkıntılar çekti” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler