« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray maçını unutun

Takımın kaptanları ile dün bir toplantı yapan Beşiktaş Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Kalan 12 maçın bizim için önemi büyük. Artık ileriye bakmalıyız" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, dün Nevzat Demir Tesisleri'nde takımın kaptanları ile bir toplantı yaptı. Çalımbay, ‘G.Saray derbisini unutun. Kalan 12 maçımızı en iyi şekilde bitirmek zorundayız. Hesaplarımız gelecek sezon için. Herkesten memnunum. Fakat bazı oyunculardan yüksek tempoda bir oyun bekliyorum" dedi. Takımın kaptanları Tayfur, Sergen ve Ahmet Yıldırım'la konuşan Çalımbay şunları söyledi: ‘Antrenmanlarda yaptığımız çalışmaları uygulamaya geçiremedik. Bazı oyuncular istenilen şekilde oynamıyor. Arkadaşlarınızla konuşun ve daha dikkatli olmalarını söyleyin. Başkent'teki Ankaraspor maçı bizim için büyük önem taşıyor. Oradan galibiyetle dönmeliyiz.

Derbi maçta sakatlanan Veysel ile A.Hassan, Ankaraspor karşılaşmasında forma giyemeyecek. Kulüp doktoru Yalçın Yavuzer, Veysel'in G.Saray maçında dizine aldığı darbe yüzünden sakatlandığını, adalesinde yırtık olduğunu, A.Hassan'ın da sakatlığının nüksettiğini söyledi. Bu arada Carew'in de cezalı olması nedeniyle takım kurmakta zorlanan Çalımbay'ın PAF takımından 3 takviye yapacağı öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler