« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"G.Saray Kaka'yı istiyor"

Real Madrid'in Brezilyalı yıldızı Kaká'nın menajerlerinin Galatasaray'la da temasta olduğu öğrenildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Los Galacticos'tan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan yıldz futbolcu için eski takımı AC Milan birinci alternatif olarak gözüküyor; ancak menajerleri Milan dışında pek çok opsiyon olduğunu söylüyorlar.
 
ANTRENMANDA 9 EKSİK VAR

Kaká'nın temsil hakları, Türkiye'de forma giyen pek çok Latin Amerikalı futbolcunun temsil haklarını elinde bulunduran ünlü menajer Juan Figer'in elinde ve Figer'in şirketinde Kaká'yla ilgili operasyonlara Cristian bakıyor.
 
GALATASARAY GERÇEKTAN KAKA'YLA İLGİLENİYOR
 
Cristian, Radyospor'dan Özgür Sancar'ın "Galatasaray gerçekten Kaká'yla ilgileniyor mu? İstanbul Kulübü'nden kiralık olarak transfer teklifi aldınız mı?" sorusuna "Evet, Galatasaray futbolcumuzla kesin olarak ilgileniyor. Kiralık olarak bir seçenek var. Şu an itibariyle daha fazla detay veremem; ama Galatasaray, Kaká'yı transfer etmek istiyor. Elbette ki Galatasaray'ın teklifini de diğer bütün seçenekler gibi değerlendiriyoruz" dedi.
 
İSTANBUL'A GELECEK Mİ?
 
Cristian, "Bu hafta içerisinde Galatasaray'la transfer görüşmesi için Türkiye'ye gelecek misiniz?" sorusuna "Bu konuda daha sonra konuşabiliriz, şu anda açıklama yapmam doğru olmaz" diyerek yanıtladı.
 
REAL MADRİD'LE ANLAŞMAK KOLAY, KAKA'YLA ZOR
 
Galatasaray'da yetkililerin Real Madrid'le Kaka'nın 1 yıllığına sarı-kırmızılı kulübe kiralanması üzerinde fikir birliğine vardıkları öğrenildi. Buna göre Kaka'nın ücretinin yarısı Real Madrid, diğer kısmı ise Galatasaray tarafından ödenecek. Brezilyalı oyuncu, Madrid'te bir sezon için 9 milyon euro kazanıyor.
 
Kaka'nın Türkiye'de futbol oynamak konusunda bazı çekincileri olduğu öğrenildi. Menajer Cristian'ın İstanbul'a gelmesi yönünde, futbolcunun Türkiye'yle ilgili düşüncelerini değiştirecek bazı formüller üzerinde de konuşulacağı öğrenildi.
 
MİLAN ÜCRETİ YÜKSEK BULMUŞTU
 
AS Gazetesi'nde önceki gün yer alan haberde Milan Asbaşkanı Adriano Galliani'nin, Kaka için istenilen ve Kaka'nın aldığı ücretin, Milan'ın limitlerini çok zorladığını açıklamış, bunun üzerine ise Brezilyalı futbolcu eski takımına dönmek için alacağı ücrette indirim yapabileceğini söylemişti. Kaka'ya PSG de talip olmuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler