GeriSpor G.Saray’ı zor görürsünüz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

G.Saray’ı zor görürsünüz

İki takım da finalde uzatma dakikalarına çıkmak istemedi. "Yaptığınız sözleşmede var, uyun" denilince Gerets, "Uzatmayı da oynarız, ama seneye G.Saray’ı bu kupada göremezsiniz" karşılığı verdi.

EFES Pilsen Cup 5’te Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki final mücadelesinde normal sürenin 1-1 sona ermesi üzerine şampiyonun belirlenmesi için uzatma dakikalarının oynanması krize yol açtı. İki takım teknik heyeti de uzatma dakikalarının oynanmamasını ve hemen penaltı atışlarına geçilmesini istedi. Özellikle Galatasaray Sportif Direktörü Bülent Tulun ve teknik direktör Eric Gerets, bu konuda uzun süre organizasyon komitesi ile görüştü.

Törene çıkmak istemediler

Sarı kırmızılı takımın Belçikalı teknik direktörü, "Nereden çıktı bu uzatma dakikaları? Uzatma istemiyoruz, doğrudan penaltı atışlarına geçilsin" dedi. Bunun üzerine organizasyon komitesi, "Bu sizin yaptığınız sözleşmede var. Kupanın kuralları böyle" dedi. Bunun üzerine Gerets, "Uzatma dakikalarını oynarız, ama seneye G.Saray’ı bu kupada göremezsiniz" karşılığı verdi. Uzatma dakikaları ve penaltıların ardından düzenlenen kupa törenine önce çıkmak istemeyen G.Saray daha sonra 3 futbolcusuyla seramonide yer aldı.

KUPAYI HASAN ŞAŞ ALDI

Galatasaray’ın kupasını Hasan Şaş’a EfesPilsen Pazarlama Müdürü SelimYıldırım verirken, Hasan Kabze ve Cihan, Haşan Şaş’la birlikte objektiflere poz verdi.

Turgay Vardar için saygı duruşu

GEÇTİĞİMİZ günlerde vefat eden G.Saray’ın Basınla İlişkiler Sorumlusu ve Genel Sekreter Yardımcısı Turgay Vardar için maç öncesi saygı duruşu yapıldı. Saygı duruşu sırasında G.Saraylı bir grubun "Antalya" şeklinde tezarühatına tepki gösterdi.

Bizi yakmak istiyorlar

GALATASARAY Sportif Direktörü Bülent Tulun, İliç’e gösterilen kırmızı karta büyük tepki gösterdi. Tulun, "Hakem, özel bir maçta, hem de uzatmada oyuncumuzu gereksiz yere oyundan attı. Bu, bize karşı yapılan ilk yanlış değil. Bizi yakmak için fırsat kolluyorlar" dedi. Televizyon görüntülerinde kırmızı kart sonrası tükürdüğü görülen İliç’in disiplin kuruluna sevk edilip ceza alması gündemde.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle