« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray hiç ders almıyor

Defansı öne çıkarıp rakibi ofsayta düşürme planı yine işlemedi. Kahe inanılmaz iki pozisyonu harcayınca G.Saray yenilgiden kurtuldu.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY’ın son maçlarda uygulamaya çalıştığı ‘ofsayt taktiği’ sarı kırmızılıların başını bir gün çok kötü ağrıtacağa benziyor. Son üç haftada rakiplerin pasif ofsaytta adam bırakıp geriden adam kaçırarak bulduğu pozisyonlar dikkatlerden kaçmazken Rijkaard ve öğrencileri hatalardan bir türlü ders almıyor.
Defansını öne çıkarıp ofsayt taktiği uygulayan sarı kırmızılılar, 1-1 berabere kaldıkları Belediyespor maçında pozisyonlar verdi, beraberlik golü uzatma dakikalrında gelsede yenilgiden ucuz kurtuldular.
Hakan ve Caner bozdu
Antalyaspor maçında rakibi ofsayta düşüreyim derken arkaya adam kaçırıp iki gol yiyen sarı kırmızılılar bu yüzden çok eleştirilmişti. Ancak dün de aynı hatayı tekrarladılar.
Mücadelenin ikinci yarısında, ofsayt taktiği uygulayan sarı kırmızılı takımda, iki kez yapılan hatalı çıkış nedeniyle Kahe’ye pozisyonlar verdi. İlkinde Hakan Balta, ikincisinde Caner çıktı, Kahe’nin beceriksizliği Cimbom’u kurtardı.

Ofsayt taktiği başına iş açıyor

1-Belediye maçında ucuz kurtuldu
2-Antalya’da iki gol yedi
3-Kahe’nin becerisizliğine dua etti


Bunları da Beğenebilirsiniz