Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray fikstür için federasyona başvuruyor

Galatasaray Kulübü Başkanı Mehmet Cansun, Futbol Federasyonu'na başvurarak, lig maçlarının Avrupa'da yapacakları karşılaşmaların tarihlerine göre, uygun günlere konulmasını isteyeceğiz" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bursaspor maçını bazı nedenlerden dolayı Avrupa Şampiyonlar Ligi karşılaşmasından hemen 2 gün sonra oynadıklarını ifade ederek, 2. turda da aynı şeylerle karşılaşmak istemediklerini söyleyen başkan Cansun,  ilerki günlerde yapacakları Avrupa Şampiyonlar Ligi maçlarının tüm tarihlerinin belli olduğunu kaydeden ifade ederek, "Bunun için biz de Futbol Federasyonu'na başvurarak, lig maçlarının Avrupa'da yapacakları karşılaşmaların tarihlerine göre, uygun günlere konulmasını isteyeceğiz" diye konuştu.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü belirten Cansun, Fatih için görüşmelerin sürdüğünü ve bu hafta sonucun alınabileceğini kaydederken, Batista ile ilgili olarak da acele etmediklerini, 10 gün içinde bu transferin olup olmayacağının belli olacağını söyledi.
      
Cansun, milli takıma en çok oyuncu veren takım olmaktan dolayı gurur duyduklarını ifade ederek, Galatasaray'ın bu ülkeden kazandıklarının karşılığını verdiğini, bu nedenle de gurur duyduklarını dile getiren Cansun, "Milli takımımızın İstanbul'da da Avusturya'yı yenerek Dünya Kupası finallerine gideceğini düşünüyorum" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz