Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray Divan Kurulu'ndan Beşiktaş'a ziyaret

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, divan kurulunun eski başkanı Semih Haznedaroğlu ile divan kurulu üyesi Yılmaz Toköz, Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'i ziyaret etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Beşiktaş'ın Akaretler'deki kulüp binasında gerçekleşen ziyarette, dostluk mesajları verildi.

Yalçın Karadeniz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Galatasaray camiasının önde gelen isimlerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Karadeniz, “Sporun karmaşası içerisinde buraya kadar gelmeleri, sportif dostluk adına çok büyük önem arz ediyor. Bizlerin dostluğumuzu göstermek adına bir arada olmamız çok önemli. Değerli dostlarıma buraya kadar geldikleri için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar ise Yalçın Karadeniz'e teşekkür ederek, “Unutulmasın ki Osmanlı döneminden bugünlere kadar intikal eden çok büyük kuruluşlar var. 1903'te Beşiktaş, 1905'te Galatasaray, Cumhuriyet tarihinden de önce kurulan büyük kuruluşlar. Ezelden beri bu büyük kuruluşların arasındaki dostluk kavramını göstermek için bugün buradayız” dedi.

Sarı-kırmızılı kulübün eski divan kurulu başkanı Semih Haznedaroğlu da Yalçın Karadeniz ile kişisel dostlukları bulunduğunu belirterek, “Farklı renklere gönül vermemiz iyi dost olmamıza engel değil. Bu tüm taraftarlara örnek olmalı. Sporun dostluk içerdiğini kimse unutmamalı” ifadelerini kullandı.

Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Üyesi Yılmaz Toköz ise Galatasaray'ı tuttuğunu, ancak uzun yıllar Beşiktaş'ta ikamet ettiğini dile getirerek, şunları söyledi:
“Ben Galatasaraylı olabilirim, fakat biraz da Beşiktaşlıyım. Çünkü uzun yıllar bu semtte ikamet ettim. Galatasaraylı olmam Beşiktaşlı ile dost olmayacağım anlamına gelmez. Kulüplerimizin her zaman bu tarz dostluk toplantılarında bir araya gelmesi çok önemli.”

Bunları da Beğenebilirsiniz