Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray’dan size ne?

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Ziya ŞENGÜL

Baliç iyi, Fenerbahçe de iyi. Baliç birkaç maç beklenen gibi olamadı, F.Bahçe hovardaca puanları kaybetti gitti. Koskoca F.Bahçe takımı bir futbolcunun iyisine kötüsüne bu kadar bağlantılı olmaz. Trabzonspor karşısındaki F.Bahçe zar zor kazanırken, tek gollük galibiyete Baliç'le ulaşabildi.

Moshoeu'nin Trabzon kale direğinde patlayan gollük şutunun yanısıra bir sürü de goller kaçırdı.

Moldovan yardımlaşmada var, asist görüntüsünde iyi, gol vuruşlarında ise hiç de beklendiği gibi değildi. Maçın son çeyreğinde Rüştü kalesinde devleşip, olabilecek gollere engel koymasaydı maç sonucu hiç de içaçıcı olmazdı.

Löw korkuyor mu?

Löw korkmaya başladı sanki. Bu skoru koruyabilmek için Erol'u son dakikalarda oyuna alması eğer savunma tedbiriyse Sergen'in turşusunu kursun, kendisine daha çok yakışacaktır. Boliç'e üzülüyorum. Geçmişteki bir golcü ve gol kralı nasıl oluyor da futbol fukarası olarak ortaya dökülüyor. Boliç bize göre hazır değil. Üstelik, Löw'ün her antrenmanında varolan biri.

Peki ya Sergen?

Sezon bitimine yaklaştıkça Boliç de hazır değilse, vallahi de billahi de Sergen, Löw'le birkaç sezon sonra hazır olur! F.Bahçe okyanusu geçip derede boğulmasın. Kaybettiği puanlara dönüp bakın, düşme bölgesindeki takımları görürsünüz.

Bu kadar da kıyakçılık olmaz ki!

F.Bahçe, G.Saray derbisini kaybedince farklı farklı düşünmeye başladı. Her işi gücü bıraktı, G.Saray'ın kayıp puanlarını toplamaya başladı.F.Bahçe, Beşiktaş'ın ensesinin kökünde olduğunun farkında bile değil, var mı yok mu G.Saray. Galatasaray'ı bırak, Fener'e bak.
Bunları da Beğenebilirsiniz