« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray’dan futbolcu almak yürek ister

F.Bahçe'nin Ümit Karan ile flört etmesine tepki gösteren Adnan Polat kılıçları çekti: "Biz istemediğimiz sürece kimse futbolcumuzu alamaz"

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ümit Karan kaldı ama...
Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki soğuk savaş yeniden alevlendi... Sarı-Lacivertliler’in geçtiğimiz hafta içinde Ümit Karan’la çok ciddi bir transfer pazarlığına girişmesi, Sarı-Kırmızılılar’ın Başkan Yardımcısı Adnan Polat’ı çılgına çevirdi. Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp’ın 1 gün idmana almayıp düşünmesini talep ettiği milli oyuncu, ertesi gün yönetime çıkarak Cim Bom’da kalmak istediğini bildirmişti. Ancak bu gelişme bile Polat’ın öfkesini dindirmeye yetmedi.

"Yine saati soracağız!"
Yeni sezon formalarının tanıtıldığı gecede FANATİK’e konuşan Polat açtı ağzını yumdu gözünü: Bazı kişiler oyuncularımızı rahat bırakmıyor. Hiç kimseyi bırakmaya niyetimiz yok. Üstelik forvete çok önemli bir isim daha alacağız. Biz bir aileyiz ve biz istemediğimiz sürece bizden futbolcu almak yürek ister. Takımımızı 10 hafta görelim, sonra yeniden saate bakacağız! Bu arada herkes transferle uğraşıyor, ama toplam borcumuzun 120 milyon Dolar’a düştüğünü kimse dile getirmiyor.

Plakasında bile Fener var!
2005-2006 sezonunda ‘Saat kaç’ esprisi ve motivasyon turlarıyla Galatasaray futbol takımının şampiyonluğunda büyük rol oynayan Adnan Polat, arabasının plakasını da işte bu sloganla süsledi! Polat’ın jeepinin plakası, İstanbul, Galatasaray ve ‘saat 20.45’i simgeliyor: 34 GS 2045...


Bunları da Beğenebilirsiniz