« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray benim için Aysal'dır

Galatasaray Teknik Direktörü, gazetecilerle bir araya geldiği Florya’daki toplantıda, “G.Saray denince benim aklıma başkan Aysal geliyor. Ben onun sayesinde buradayım” dedi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

G.SARAY Teknik Direktörü Prandelli, beklenmedik bir kararla görevini bıracağını açıklayan Başkan Ünal Aysal için, “Galatasaray denince benim aklıma Ünal Aysal geliyor. Ben onun sayesinde buradayım” dedi.
Florya Metin Oktay Tesisleri’nde medya mensuplarıyla bir araya gelen İtalyan teknik adam, Galatasaray’da görev almasını Ünal Aysal’a borçlu olduğunu söyledi.
Ünal Aysal’a önceki görüşmesinde “Bizi bırakma başkan” diyerek, destek veren Cesare Prandelli, Aysal’ın sarı kırmızılı kulübü olumlu yönde değiştirmek için çalıştığını belirtti.

‘BU SÜREÇ TAKIMI ETKİLEMEZ’

BAŞKAN Ünal Aysal’ın bırakma kararı sonrası, sarı kırmızılı oyuncularla bu konuyu konuştuklarını belirten İtalyan teknik adam şöyle devam etti, “Bugün (dün) öğrencilerimle konuştuk. Sadece kendi işimizi yapmamız gerekiyor. Dışarıda kalan tüm bilgiler bizi ilgilendirmemeli. Biz kendi oyunumuzla ve alacağımız sonuçla tüm duyguları değiştirebiliriz” şeklinde konuştu.
Güçlü takımın hiçbir zaman yaşanan dış etkenlerden etkilenmeyeceğinin altını çizen Galatasaray Teknik Direktörü, “Bu süreç takımımızı etkilimeyecek. Biz maçımızı kazanırsak herkesi mutlu ederiz” dedi.

Başkan’dan son akşam yemeği

Futbolcular ve teknik heyet ile bir araya gelen Ünal Aysal “Daha olayın başındayız. Tahmin ediyorum camia en doğru kararı verecektir” dedi.

Galatasaray’da Sivasspor ile oynanacak 4. hafta maçı öncesi Florya Beyti Restoran’da bir yemek düzenlendi. Ünal Aysal, futbolcular ve teknik heyetin tam kadro bulunduğu yemek sonrası bir açıklama yaptı. Başkan “Bu bir veda yemeği değil. 1 ay daha görevimin başındayım” derken seçim sürecinin yeni başladığını belirtti.

CAMİAYA GÜVENİN

Ünal Aysal basın mensuplarına ise, “Daha olayın başındayız. Tahmin ediyorum camia en doğru seçimi yapacaktır. Camiamıza güvenin. Gerisi kolay.” ifadelerini kullandı..


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler