GeriSpor G.Saray başkan adayı Toköz: Semih Haznadar da aday olur
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

G.Saray başkan adayı Toköz: Semih Haznadar da aday olur

Galatasaray'da 2006 Mart ayında yapılacak olan Olağan Genel Kurul Toplantısı için “şartlı olarak” başkan adayı olduğunu açıklayan Yılmaz Toköz, genel kurulda Semih Haznadar'ın da büyük bir ihtimalle aday olacağını söyledi.

Toköz, Faruk Süren'in seçimlere girmediğini, Selahattin Beyazıt'ın da başkan olmayı istemediğini ifade ederek, “3 gün önce Dedeman Oteli'nde düzenlediğim toplantıda, Semih Haznadar'ın başkan adaylığını teklif ettim. Teklifim Haznedaroğlu'nun Galatasaray Lisesi'nden sınıf arkadaşı olan Ünal Aysal tarafından büyük destek gördü. Divan Başkanı olan Semih Haznedar büyük bir ihtimalle mart ayında aday olacak” dedi.

Bu teklifine Selahattin Beyazıt'ın da “Yeşil ışık yakıyorum” diye karşılık verdiğini anlatan Yılmaz Toköz, Ünal Aysal'ın desteği olmasına rağmen Haznedaroğlu'nun listesine girmeyeceğini, ancak Aysal'ın eski başkanlardan Mehmet Cansun'un listede yer almasını istediğini açıkladı.

'AYSAL TEK KURUŞ FAİZ ALMADI'

Yılmaz Toköz, 50 yıllık arkadaşı olan Ünal Aysal'ın kulübe bugüne kadar 33 milyon dolar para verdiğini ve tek kuruş faiz almadığını söyledi.

Aysal'ın son olarak Selahattin Beyazıt ile birlikte kulübe toplam 3 milyon dolar verdiğini dile getiren Toköz, “Aysal'ın yüksek faiz aldığı haberleri tamamen yanlıştır. Kendisi bu kadar destek vermesine rağmen hiç faiz almamıştır. Herkes bunu kulüp başkanı Özhan Canaydın'a da sorabilir” diye konuştu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle