Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray bana kırgın

Manisaspor’da kadro dışı bırakılan Sezer Öztürk, “Takım içerisinde ne yönetici, ne teknik adam, benim kimseyle sorunum yoktu, ama benimle sorunu olanlar varmış. Üç maç üst üste oynatılmadım” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda açıklama yapan Sezer, “Sezon başında Galatasaray’a transferim söz konusuydu. Gecikince, Manisaspor’la 1 yıllık yeni sözleşme yaptım. Galatasaraylı yöneticiler bana darılmış. Ufuk gibi beni de, son dakikada bile olsa, transfer edeceklerini söylemişler. Herhalde Galatasaray defteri kapandı. Oysa beni transfer etmelerini isterdim” şeklinde konuştu.

TRABZONSPOR’UN BENİMLE İLGİLENDİĞİNİ DUYDUM

İstenmedik olaylar yaşadık. 2 ay önce yılın futbolcusu seçilmiştim, şimdi kadro dışı bırakılıyoruz. Trabzonspor’un benimle ilgilendiğini duydum, ancak beni arayan yetkili olmadı.

FUTBOLCULAR ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİL

Manisaspor’da hak etmediğim uygulamalara maruz kaldım. Transferim sonuçlandığı zaman herkesi bilgilendireceğim. Şimdilik susuyorum. Bu çocuk oyuncağı değil. Herkesin emeği var. Futbolcular çocuk oyuncağı değil. Türkiye’de futbolculara saygı gösterilmeli. Ben kimseyle sorun yaşamadım. Benimle sorun yaşadılar. Ben herhangi bir futbolcu değilim, Manisaspor’un kaptanıyım. Geçen sezon takımı şampiyon yaptık, Süper Lig’e çıkardık. Biraz da bizim emeklerimizle oldu bu. Bu sezon arka arkaya 3 maç oynamadım.

G.SARAYLI YÖNETİCİLER BİZİ BEKLEMEDİ DİYE KIZMIŞLAR

Galatasaray, Manisaspor’la sözleşme uzattığım için bana darılmış. “Neden Sezer bize güvenmedi, neden Ufuk gibi beklemedi” demişler. Bu nedenlerle benim için Galatasaray defteri kapanmış olabilir.

G.SARAY’IN BENİ İSTEMESİNİ BEKLERDİM

Galatasaray’a transferim gerçekleşmediği için belki de bugün Manisaspor’da bu sorunları yaşadım. Galatasaray’a gitmek istiyor olmam, Galatasaray’ın beni istemesi, ama transferin gecikmesi sorun oldu.

Ama her şeye karşın, şu anda, Galatasaray’ın beni transfer etmesini beklerdim.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler