Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray’a saklandı

Beşiktaş yöneticisi Mete Düren, Sergen'in fıtık olmadığını belirtti ve ekledi: ‘‘Sakatlığı ciddi değil. Derbi maçını düşünerek G.Antep'te oynatmadık.’’

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kasığından sakat

Beşiktaş Kulübü İletişim ve Sağlık Komitesi Başkanı Prof.Dr. Mete Düren, Sergen Yalçın'ı Gaziantep'te sakatlığı nedeniyle değil, Galatasaray maçını düşünerek oynatmadıklarını söyledi. Kasığındaki ağrılardan şikayetçi olan yıldız futbolcunun durumuna açıklık getiren Düren, ‘‘Sergen kesinlikle fıtık değil. Adalelerin kemiğe bağlandığı yerlerdeki ağrıların geçmesi zaman alır. Sergen'de de bu ağrılar var’’ dedi.

Tümer’de de vardı

Geçmiş yıllarda kasık ağrıları olan bazı futbolcuların gizli fıtık teşhisiyle ameliyat edildiğini anlatan Düren, ‘‘Bu ameliyatlar oyuncuların futbol hayatlarını olumsuz etkiledi. Bugünkü şartlarda kasık ultrasonu ve MR ile fıtığı teşhis etmek mümkün. Biz Sergen'e bu iki teşhis yöntemini de uyguladık ve fıtık olmadığını tespit ettik.Tümer’de de aynı rahatsızlık vardı. Sergen isterse, Tümer’in İsviçre’deki doktoruna muayene olabilir’’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler