Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Saray’a demir attık

Sarı kırmızılı takımdan ayrılacakları iddia edilen Tomas ve Song, "Hiçbir yere gitmiyoruz" dediler. İki futbolcu, yapılan yeni transferlerle Galatasaray’da forma giymenin daha da zorlaştığını ifade ettiler.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
HAFTALARDIR Galatasaray’da kalıp kalmayacakları tartışılan Tomas ve Song, takımdan ayrılmayı düşünmediklerini söylediler. Dün, İsviçre yolculuğu öncesi Atatürk Havalimanı’nda sorularımızı yanıtlayan iki futbolcudan Tomas, "Galatasaray’la sözleşmemiz sürüyor. Benim 1 yılım, Song’un 2 yılı var. Biz artık buraya demir attık, başka bir yere gitmeyiz" dedi.

Tomas, teknik direktörlüğe Karl Heinz Feldkamp’ın getirilmesinin takıma yeni bir hava ve heyecan getirdiğini belirtirken, yapılan transferleri de övdü. Hırvat futbolcu, şöyle konuştu:

"Kalli gelince takımın randımanı değişti. Herkes daha büyük bir iştahla çalışıyor. Yeni transferler de gerçekten çok iyi. Bizim önümüzde görev yapacak olan Linderoth, mükemmel bir ön libero. G.Saray savunması, Linderoth’la daha da güçlendi. Savunmaya alınan diğer futbolcular da çok kaliteli. G.Saray’da artık forma giymek iyice zorlaştı. Sadece defansta değil, orta saha ve forvette de rekabet arttı. Forma giymek için daha çok çalışmak zorundayız. Çünkü böyle geniş ve güçlü bir kadroda yer bulmak hakikaten çok zor."

Bunları da Beğenebilirsiniz