« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Antepspor, artık Trabzonspor maçını düşünüyor

Beşiktaş'a deplasmanda 2-1 yenilen Gaziantepspor'da, kulüp başkanvekili ve futbol şube sorumlusu Bülent Mamatoğlu, bu yenilgiden sonra Trabzonspor maçının daha önemli duruma geldiğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ligin ilk haftasında sahalarında yaptıkları Denizlispor maçında berabere kaldıkları için Beşiktaş maçının öneminin arttığını ifade eden Bülent Mamatoğlu, "Bu maç hem bizim hem de rakibimiz açısından çok önemliydi. Rakip geçen haftayı yenilgiyle kapatmış, biz ise Denizlispor ile berabere kalmıştık. Güçlü rakibimiz Beşiktaş karşısında ilk yarı istenilen oyunu ortaya koyamadık, sonra 2. golü kalemizde gördük. Toparlandık ve golü bulduk, ancak zamanımız yetmedi. Beşiktaş yenilgisinden sonra bu hafta yapacağımız Trabzonspor maçı daha önemli duruma geldi. Artık Trabzonspor maçını düşünüyoruz." diye konuştu.

Teknik direktör Walter Zenga ve futbolculara güvendiklerini belirten Mamatoğlu, "Genç ve yeni bir ekibiz. Herkes bu takıma güvensin, bu sezon iyi işler yapacağız. Aksayan yönler olursa da tamir etmeye hazırız. Bu hafta seyircimizin desteğiyle Trabzonspor maçını kazanacağız" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz