« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Antep'de Bülent Uygun depremi

Gaziantepspor Kulübü, teknik direktörlük görevi için İstanbul'da görüşüp anlaştıklarını duyurdukları Bülent Uygun'la yollarını sürpriz şekilde ayırdı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gaziantepspor Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, “Kulübümüz, daha önce prensipte anlaşma sağladığı değerli teknik direktör Bülent Uygun ile bazı konularda düşünce ayrılıklarının oluşması neticesinde anlaşmama kararı almıştır. Değerli hocamız Bülent Uygun'a teşekkür eder, başarılar dileriz” ifadelerine yer verildi.

Kırmızı-siyahlı ekiple yollarının ayrıldığını Lig TV'ye telefonla bağlandığı sırada öğrenen Bülent Uygun, "Başkan'la en son konuştuğumuzda anlaşmıştık. Kararları bu yöndeyse saygı duyarım." dedi.

Gaziantepspor Kulubü'nün sitesinde dün yer alan açıklamada ise teknik direktör Bülent Uygun'la başkan İbrahim Kızıl'ın yarın yapması planlanan görüşmenin ileri bir tarihe ertelendiği bildirilmişti.

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, 19 Mayıs'ta İstanbul'da yapılan anlaşmanın ardından, Türk futboluna ve Gaziantepspor'a önemli katkılar sağlayacağını düşündüğü Bülent Uygun'u Gaziantepspor'un teknik direktörü olarak görmenin mutluluk verici olduğunu söylemişti.

Kızıl, Bülent Uygun ile İstanbul'da biraraya gelip mutabakata vardıklarını belirterek, “Bülent Uygun, iki yıl Gaziantepspor'un teknik direktörlüğünü yapacak. Hayırlı olsun. Kendisiyle camiamızın özlediği başarıları yakalayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuşmuştu.

Gaziantepspor'la 2 yıllık mukaveleye imza atan teknik direktör Bülent Uygun ise Gaziantepspor'da olmaktan çok mutlu ve gururlu olduğunu söylemiş, başkan Kızıl'a, yönetime, taraftarlara ve Gaziantep halkına teşekkür etmek istediğini ifade ederek, “Hedefi ve gelecekten beklentisi olan bir camiada çalışacağım. Birlikte büyük hedeflere gidebileceğimiz bir kulüple anlaştım. Başarılı olmak için buradayım” ifadelerini kullanmıştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler