« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Antep taraftarından G.Saray tepkisi

Gaziantepspor Taraftarlar Derneği Başkanı İrfan Karakuzulu, Turkcell Süper Lig'de dün oynanan karşılaşmada Galatasaray taraftarına fazla yer ayrılması nedeniyle Gaziantepspor taraftarının sıkıntı yaşadığını savundu.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Karakuzulu, yazılı açıklamasında, Gaziantepspor taraftarları olarak 2009-2010 sezonuna sıkıntılı başladıklarını vurguladı.

Gaziantepspor yönetiminden, taraftara tıpkı konuk taraftarlara olduğu gibi stada rahat bir şekilde girme ve çıkma, koltuklarında rahat maç izleme olanağı sağlanmasını isteyen Karakuzulu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Galatasaray taraftarına fazla yer ayrılması nedeniyle Gaziantepspor taraftarı sıkıntı yaşadı. Gaziantepspor taraftarı kendi stadında para ödeyerek aldığı biletine karşılık sıkıntı yaşadı, rezalet yaşadı. Gaziantepspor taraftarı dünkü maçta yaşadığı sıkıntıları hiç hak etmedi. Gaziantepspor yönetiminden, Gaziantepspor taraftarına tıptı konuk taraftarlara olduğu gibi stada rahat bir şekilde girme ve çıkma, koltuklarında rahat maç izleme olanağı sağlanmasını istiyoruz.”

Karakuzulu, Gaziantepspor taraftarının dünkü maçta yaşadığı sıkıntıya duyarsız kalınmasının kendilerini çok üzdüğünü, yaraladığını bildirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler