« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Antep’li Ibrahim’i Beşiktaş kaptı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Transfer Komitesi Gaziantepli İbrahim ile kesin anlaşmaya vardı.

Futbol şöleni yaşatacağız

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Briegel, ligin son maçında Erzurumspor karşısında şov yapacaklarını belirtti. Alman teknik adam, Trabzon'da oynanacak karşılaşmada Karadenizli futbolseverlere iyi futbol ve bol gol seyrettireceklerini ifade ederek, ‘‘Veda maçıma tüm futbolseverleri bekliyorum’’ dedi.

Bülbüloğlu Beşiktaşlılara yemek verdi

BEŞİKTAŞ kongre üyesi Turgay Bülbüloğlu dün siyah beyazlı yönetim ve basın mensuplarına bir yemek verdi. Bülbüloğlu, Trabzonspor ile Beşiktaş'ın kardeş kulüp olduğunu belirterek yeni sezonda güçbirliği içine girilmesini istedi. Bu arada dün anjin olan yönetici Hasan Gocay kafileye katılamadı.

BEŞİKTAŞ, transfer atağını sürdürüyor. Transfer Komitesi Başkanı Ahmet Hamoğlu ve yöneticiler Yıldırım Demirören ile Hasan Gocay transferde tüm imkanları seferber ettiklerini belirttiler. Komite Gaziantepsporlu İbrahim ile kesin olarak anlaştıklarını belirterek Başkan Celal Doğan ile masaya oturacaklarını açıkladı.

Bu arada dün yeni teknik direktör Scala ile görüşen komite, İnter'de top koşturan Souza ile yaptığı telefon görüşmesinden olumlu yanıt aldı. Hamoğlu ayrıca Baggio, Weah, Sensini, Herlich, Cannavaro, Thuram gibi oyuncularla sürekli temas halinde olduklarını belirtti.

Briegel’e gençlerden çiçek

BEŞİKTAŞ'ın yıldız futbolcuları Nihat, Yasin ve Bayram, Göztepe Et Lokantası'ndaki yemekte teknik direktör Briegel'e çiçek vererek teşekkür etti. Gençler, bu akşamki maçtan sonra takımın başındaki görevi sona erecek olan Alman teknik adama, ‘‘Başarımızı size borçluyuz. Sizi hiç bir zaman unutmayacağız’’ dediler.


Bunları da Beğenebilirsiniz