« Hürriyet.com.tr
MENÜ

G.Antep-G.Saray maçının bilet fiyatları açıklandı

Turkcell Süper Lig'in ilk haftasında sahasında Galatasaray'ı ağırlayacak Gaziantepspor, çalışmalarını sürdürüyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Celal Doğan Tesisleri'nde, teknik direktör Jose Coucerio ve yardımcı antrenörler Jesus Quinito, Antonio Miguel, Samuel Pedroso ve kaleci antrenörü Jorge Silva yönetiminde yapılan antrenman, ısınma koşusu ve açma-germe egzersizleriyle başladı. Antrenmanın ana bölümünde, artırmalı koşu ve kanat çalışmaları yapıldı. Hafif sakatlıkları bulunan Olcan Adın ve Ivan De Souza salonda çalıştı. Antrenmana tedavisine devam edilen Murat Şahin katılmadı. Antrenman stretching çalışmasıyla tamamlandı.

FORMA NUMARALARI

Kırmızı-siyahlı futbolcuların 2009-2010 sezonu forma numaraları belli oldu.

Buna göre, 1- Murat Şahin, 22- Mahmut Bezgin, 23- Recep Biler, 4- Soner Örnek, 5- Murat Ceylan, 6- Erkan Sekman, 7- Mehmet Yozgatlı, 8- Crıstıan Zurita, 9- Ertan Koç, 10- Rodrıgo Tabata, 12- Armand Deumi, 16- Serdar Kurtuluş, 17- Hakan Bayraktar, 19- Erman Özgür, 20- Gökhan Öztürk, 21- İbrahim Ferdi Coşkun, 25-Beto, 26- Batuhan Karadeniz, 27- Mehmet Karakeçili, 29- Olcan Adın, 35- Bülent Tek, 37- Ivan de Souza, 55- Julıo Cesar Correia, 61- Ümit Tütünci, 72- Ahmet Arı, 77- Cenk Güvenç, 89- Caner Bulut, 99- Julio Cesar de Souza'nın oldu.

BİLET FİYATLARI

Gaziantepspor'un, ligin ilk haftasında bu pazar günü Galatasaray ile oynayacağı maçın bilet fiyatları açıklandı.

Bu sezon ilk kez Mambo Bilet tarafından satılacak biletler, www.mambobilet.com adresinden satışa çıkarıldı. Bilet fiyatları: Kale arkası: 20, Maraton 30, Kapalı 150, Gold ise 250 TL olarak belirlendi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler